Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Nereden Alacaksınız? 02.02 - 10:00
Drop of location 07.02 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Trabzon Havalimanı Ucuz Araç Kiralama | Gezgin 7/24

Trabzon Havalimanı araç kiralama

Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet veren Trabzon Havalimanı oto kiralama firması arıyorsanız, Gezgin 7/24 üzerinde onlarca Trabzon Havalimanı araç kiralama firmasına ulaşabilir ve bu firmalar arasında kıyaslama yaparak, sizin için en uygun olan firmadan hizmet alabilirsiniz. Türkiye"nin en gelişmiş ve geniş kapsamlı araç kiralama platformu olanı Gezgin 7/24, Trabzon Havalimanı rent a car ihtiyaçlarınızda sizlere nitelikli hizmet verecek firmaları arasında tercih yapma imkanı sunmaktadır. Kullanımı oldukça basit ara yüzü sayesinde Trabzon Havalimanı araç kiralama firmaları arasında yapacağınız kıyaslama sonrasında, hem uygun fiyata hizmet veren hem de ek hizmet özellikleri sunan Trabzon araç kiralama firmalarından dilediğinizi seçerek hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

Web sitemiz üzerinde görmüş olduğunuz fiyatlarının tamamı, sadece Gezgin 7/24 online araç kiralama platformuna özel fiyatlardır. Trabzon Havalimanı oto kiralama hizmeti aldığınızda, web sitemiz üzerinden alacağınız hizmet dışında herhangi bir ücret ödemenize gerek bulunmamaktadır. Yani sadece almış olduğunuz Trabzon Havalimanı araç kiralama hizmetinin bedelini ödersiniz. Bunun dışında Gezgin 7/24, sizden hiçbir şekilde farklı isimler altında ücret talep etmemektedir.
trabzon havalimanı araç kiralama

Trabzon Uluslararası Havalimanı

1957 senesinden günümüze kadar hizmet veren Trabzon uluslararası Havalimanı askeri ve sivil uçuşlar için, iç ve dış hatlar seferleri olmaktadır. Trabzon merkezden 8 kilometre uzakta bulunan Trabzon Havalimanı"ndan şehir merkezine rahat ulaşım sağlamak ve şehirdeki işlerinizi daha rahat görmek için, Trabzon Havalimanı araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 

Trabzon Havalimanı adresi: Konaklar – Merkez, Trabzon 61010 

Trabzon Havalimanı telefon numarası: 0462 328 09 40

Trabzon hakkında genel bilgiler 

Trabzon"un nüfusu: 786.326

Trabzon il plaka kodu: 61 Trabzon il telefon kodu: 0462

Trabzon ilçeleri: Beşikdüzü, Çaykara, Of, Araklı, Akçaabat, Ortahisar, Sürmene, Vakfıkebir, Yomra, Arsin, Maçka, Tonya, Düzköy, Çarşıbaşı, Şalpazarı, Köprübaşı, Hayrat, Dernekpazarı olmak üzere Trabzon"un toplam 18 ilçesi bulunmaktadır. Trabzon"un en küçük ilçesi 4204 nüfusu Dernekpazarı ilçesi olup, en büyük ilçesi ise 337520 kişilik nüfusuyla Ortahisar ilçesidir. 

Anadolu Bölgesi"nin en eski Liman kentleri arasında bulunan Trabzon, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Güneydoğu kısmında Bayburt, Doğu kısmında Rize, güneybatı kısmında Gümüşhane, Batı kısmında ise Giresun ile komşu olan Trabzon, kuzeyde ise Karadeniz ile sahildir.

Trabzon"da tarım ve hayvancılık gelişmiş olduğu gibi, sanayileşmede Karadeniz"in birçok şehrine göre ileri düzeydedir. Aynı zamanda Trabzon ekonomisine turizmde, önemli katkılar sağlamaktadır.

Topraklarının önemli bir kısmı ormanlarla kaplı olan Trabzon, tarihi ve kültürel bakımdan son derece zengin şehirlerimiz arasında yer almaktadır. Özellikle Rum Ortodokslardan kalma birçok tarihi yapı, Trabzon"un turizmine büyük katkı sağlamaktadır. Geçiminin önemli bir kısmı tarım ve hayvancılık üzerine olan Trabzonlu vatandaşlarımız, aynı zamanda önemli ölçülerde ticaretle uğraşmaktadır.
trabzon havalimanı oto kiralama

Trabzon"da gezilebilecek yerler 

Uzungöl: Şüphesiz ki Trabzon Turizmine en önemli katkısı bulunan yerlerden birisi, Trabzon Uzungöl olmaktadır. Muhteşem bir doğa güzelliğine sahip olan Uzungöl, Trabzon"a gidenlerin kesinlikle ziyaret etmek için can attığı yerlerden biridir. 

Sümela Manastırı: Trabzon denildiğinde akla ilk gelebilecek yerlerden birisi olan Sümela Manastırı, dik bir dağ yamacında uçuruma sıfır noktada bulunan muhteşem bir tarihi zenginliktir. 1923 senesine kadar manastır olarak hizmet veren bu tarihi yapı, bu tarihten sonra ülkenin turizmi için ziyarete açılmıştır. Bulunduğu konum itibariyle dünyada eşi benzerine az rastlanır bir tarihi yapı olması, bu manastırın ziyaret edilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Atatürk Köşkü: Yeşilliklerin içinde bulunan ve mimarisiyle oldukça dikkat çeken Atatürk Köşkü, Atatürk"ün Trabzon"a ilk geldiği dönemlerde müze olarak kullanılmaktaydı. Ancak Atatürk"ün buranın yapısına hayran kalması ve çok beğendiğini ifade etmesi üzerine, bu köşk Atatürk"e hediye edilmiştir. Trabzon"a geldiğinde burada dinlenen Atatürk vefat ettikten sonra, Atatürk Köşkü yeniden müzeye çevrilmiştir. 

Trabzon Kalesi: Şehrin simge yapılarından biri olan Trabzon Kalesi, Trabzon"un en yüksek yerlerinden birinde bulunmaktadır. Kaleye çıktığınızda Trabzon"un güzelliklerini yüksek bir kesimden görme imkanına da sahip olabilirsiniz. 

Trabzon Boztepe: Bu tepeye çıkarak hem Trabzon"un yerleşim yerlerini hem de Karadeniz"i seyre dalabilirsiniz. Özellikte akşam saatlerinde muhteşem bir ışıklandırma ile hem Karadeniz"i hem de Trabzon"u seyretmenin keyfi, Boztepe üzerinde ayrı bir zevktir.

Vazelon Manastırı 

Haldizen Yaylası 

Sera Gölü 

Çal Mağarası 

Akçaabat Orta Mahalle 

Trabzon Ayasofya Müzesi 

Peristera Manastırı 

Sultan Murat Yaylası 

Zağnos Vadisi 

Şimşirli Köyü 

Kızlar Manastırı 

Garester Yaylası 

Haçka Obası Yaylası 

Kaymaklı Manastırı 

Trabzon Kadınlar Pazarı 

Gülbahar Hatun Camii 
trabzon havalimanı rent a car
Gibi yerlerde, Trabzon"da gezip görebileceğiniz diğer alanlardan sadece bazılarıdır. Bu yerleri rahatça gezmek diğer işlerinize halletmek için, Trabzon araç kiralama firmalarından araba kiralayabilirsiniz. Ayrıca şehre uçakla geliyorsanız en uygun fiyatlarla Gezgin 7/24 üzerinden, Trabzon Havalimanı araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.