Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 25.09 - 10:00
Teslim Tarihi 30.09 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Uşak Araç Kiralama - Uşak Rent A Car | Gezgin 7/24

Uşak Oto Kiralama

Uşak oto kiralama firmaları arasında kıyaslama yaparak sizin için en uygun marka ve model aracı kısa sürede bulmanızı sağlayan Gezgin724, konforunuzdan ödün vermeden Uşak ucuz oto kiralama hizmeti almanıza olanak tanıyor. Oto kiralama firmalarını gezmeden hızlı bir şekilde Uşak araç kiralama hizmetinden yararlanmak ve bütçenize en uygun araçları listeleyebilmek için, sitemiz üzerinde bulunan arama modülünü kullanabilirsiniz.

Gezgin724 olarak bu şehirde kaliteli hizmeti benimsemiş Uşak oto kiralama firmalarının en güncel araç ve fiyat listesini, sizlere sunuyoruz. Kısa sürede şehirde ihtiyacınız olacak araçlara ulaşmanız için, oldukça basit bir ara yüzle hazırlanan Uşak araç kiralama sayfasından yararlanabilirsiniz.
uşak havalimanı arac kiralama

Uşak Ucuz Araç Kiralama

Ziyaretçilerimizin Uşak ucuz araç kiralama hizmeti alabilmeleri için, firmalarla özel görüşmeler yaparak Gezgin724 ziyaretçilerine özel avantajlar sunmalarını sağlıyoruz. Yaptığımız anlaşmalar gereği, Uşak oto kiralama hizmetini web sitemiz üzerinden alacak ziyaretçilerimiz, sıklıkla güncellenen uygun fiyat ve Gezgin724’e özel avantajlardan kolaylıkla yararlanabilmektedir.

Uşak Havalimanı Araç Kiralama

Uşak havalimanı araç kiralama hizmeti sunan rent a car firmaları üzerinden alacağınız hizmet sayesinde, şehre iner inmez aracınız ayağınıza kadar getirilmekte ve bu sayede işlerinizi vakit kaybetmeden daha hızlı bir şekilde yapabilmeniz sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra hizmet süresi dolduktan sonra, kiraladığınız aracı yine havalimanında ya da şehir merkezinin farklı bölgelerinde teslim edebilirsiniz.

Öncelikli amacı müşteri memnuniyetine dayalı çalışmalar yapmak olan seçkin Uşak rent a car firmalarına, gerek mobil cihazlarınızdan ve gerekse masaüstü cihazlarınızdan gezgin724.com adresine girerek kolaylıkla ulaşarak Uşak havalimanı araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Uşak Hakkında Genel Bilgiler

Ege bölgemizde yer alan Uşak, bu bölge ile İç Anadolu arasında önemli bir geçiş güzergahıdır. 367 bini aşan Uşak nüfusu, şehirde sanayi ve tarımın gün geçtikçe ilerlemesiyle birlikte ağır bir şekilde de olsa artmaya devam etmektedir.

Uşak Gezilecek Yerler

Uşak tarihi dokusu ve doğal güzellikleri bakımından, tatmin edici düzeyde zengin bir şehirdir. Bu nedenle Uşak gezilecek yerler listesine almanızı gerektirecek güzellikte, birçok yapı ve alan bulunmaktadır. Bunlardan en dikkat çekenleri, aşağıdaki gibidir.

Uşak Bedesteni

Günümüze kadar rahatlıkla ve sağlam bir şekilde gelen bedesten, Uşak gezi rehberi listelerinin vazgeçilmez tarihi yapılarından birisidir. Şehir merkezinde bulunması nedeniyle, hiçbir ulaşım sorunu olmadan bedesteni ziyaret edebilirsiniz. 1901 yılında yapılan bedesten, mimarisi ile göz dolduran bir yapıdır.

Burma Camii

İl merkezinde bulunan tarihi dokulardan olan ve şehrin simgeleri arasında yer alan Burma Camii, Uşak gezilecek yerler listenizde tavsiye edilen mekanlardan birisidir. Ki Evliya Çelebi’de seyahatnamesinde bu tarihi yapıya, Hacı Mustafa Camii olarak yer vermiştir.

1572 yılında yapılan cami, günümüze kadar sağlam gelmeyi başarmış olsa da, geçen süreç içerisinde birkaç kez tadilat görmüştür.
uşak havalimanı oto kiralama

Blaundos Antik Kenti

Şehrin en eski yerleşim alanlarından birisi olduğu ortaya çıkan Blaundos Antik Kenti, Ulubey ilçesinde bulunmaktadır. Sülümenli Köyünde sınırları içerisinde yer alan antik kent, Uşak merkezden 41 km uzaklıktadır. Antik kente gitmek için varsa kendi aracınızla, aracınız yoksa da Uşak araç kiralama hizmeti alarak gitmenizi tavsiye ederiz. 

Zira antik kente otobüs ve minibüs gibi imkanlarla ulaşmak imkansız olmasa da, oldukça zordur. Zamanınızın önemli bir bölümünü sadece burayı ziyaret etmek için harcamak istemiyor ve çevresindeki yerleri de kısa sürede görmek istiyorsanız, özel araç seçeneğini mutlaka değerlendirmenizi öneririz.

Aksaz Kaplıcası

Şehir sadece tarihi ve doğal güzellikleriyle değil, aynı zamanda şifa kaynağı bilinen termal kaplıcalarıyla da ünlüdür. Bunlardan birisi olan Aksaz kaplıcası, Uşak Ulubey ilçesi sınırlarındadır. İlçe merkezine 25 km uzaklıkta olan kaplıcalar, şehrin sağlık turizmi açısından önem taşıyan yerlerindendir.

Ilıcak Subaşı Parkı

Şehirde doğanın kucağına kendinizi bırakmak ve huzur veren şefkatini yakalamak istiyorsanız, Ilıcak Subaşı Parkını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Günün değil ayların stres ve yorgunluğunu atabileceğiniz bu dev park içerisinde, farklı sosyal alanlarda bulunmaktadır.

Hamamboğazı Kaplıcaları

Uşak Banaz ilçesi sınırlarında olsa da, ilçe merkezinden 7 km uzaklıkta olan termal su kaynağıdır. Etrafının çam ormanlarıyla kaplı olması, ruhunuza ayrı bir sakinlik katacaktır. 

Evrenli Doğal Parkı

Sivaslı ilçesinde bulunan Evrenli doğal parkı, tabiatla iç içe olmak isteyenlerin sıklıkla ziyaret ettiği alanlardan birisidir. İlçe merkezine 1 km mesafede olan Evrenli Doğal Parkı, bahar ve yaz aylarında insanların vazgeçilmez yerlerinden biridir.

İnay Kervansarayı

Her ne kadar gün geçtikçe harap bir görünüme bürünüyor olsa da, yapının duvar ve çatısı gibi önemli alanlarında çökme meydana gelmemiştir. 14. Yüzyılda yapıldığını işaret eden kalıntıların bulunduğu Kervansaray, Ulubey ilçesinde bulunmakta olup ulaşım için kendi aracınız yoksa Uşak oto kiralama firmalarından araç kiralamayı tercih edebilirsiniz.

Örencik Kaplıcası

Göre köyünden 10 km uzaklıkta olan kaplıca, cilt, mide, karaciğer ve eklem rahatsızlıklarına iyi geldiği bilinmektedir. Özellikle şehre kaplıcalar için gelip şifa bulmak adına bir çaba gösteriyorsanız, kaplıcaların farklı bölgelerde olması sebebiyle aracınız yoksa Uşak araç kiralama hizmetlerinden yararlanmanız daha yararınıza olacaktır.

Clandras Köprüsü

Clandras köprüsünün, Frigyalılar döneminden kaldığı bilinmektedir. Banaz Çayının en güzel yerlerinden birinde bulunan köprünün, 2500 yıl öncesinde yapıldığı bilinmektedir. 24 metre uzunluğa sahip olan köprü, 1,75 metre eninde olup özellikle bahar ve yaz aylarında yeşilliklerin içerisinde muhteşem bir görüntü sunmaktadır. 2500 yıl öncesinde yapılmış bir eseri görmenin heyecanını yaşamak isteyenler, Banaz ilçesine akın etmektedir.
uşak oto kiralama
Uşak gezilecek yerler listesinde yer alabilecek daha birçok tarihi yapı, termal kaplıca ve doğal güzellikler bulunmaktadır. Ancak bunların önemli bir kısmı, şehrin çeşitli yerlerinde dağınık durumdadır. Bu nedenle ister sağlık turizmi için ve isterseniz normal turistlik bir gezi için şehre gelecekseniz, kendi aracınızla gelmeniz sağlıklı olacaktır. Aracınızın uzun mesafe yapmasını istemiyorsanız ya da aracınız yoksa, Gezgin724.com üzerinden Uşak ucuz araç kiralama hizmeti veren Uşak rent a car firmalarından oto kiralama hizmeti alabilirsiniz.